Wykładzina utraciła swój pierwotny kolor? Oto co zrobić

Wykładzina utraciła swój pierwotny kolor? Oto co zrobić
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wykładzina dywanowa to miły sposób na nadanie domowi świeżego wyglądu, ale może też być magnesem dla brudu i plam. Jeśli nie jesteś pewien, czy powinieneś wyprać swój dywan, istnieje kilka prostych oznak, że nadszedł czas.

Widać podłoże dywanu

Kiedy patrzysz na dywan z boku, powinieneś być w stanie dostrzec dwie linie: jedną, która oddziela górną warstwę włókien i jedną, która oddziela te włókna od materiału podkładowego znajdującego się pod spodem. Jeśli jakakolwiek część tych linii jest widoczna, oznacza to, że górna warstwa włókien zużyła się i wymaga wymiany.

Widać ślady stóp lub plamy, gdy nie powinno ich tam być

Właśnie dlatego regularne odkurzanie jest ważne! Jeśli odkurzacz nie zbiera brudu, kiedy powinien, to znaczy, że wykładzina nie wykonuje już swojej pracy prawidłowo. To może być wskaźnik, że nadszedł czas na profesjonalne usługi czyszczenia.

Dom brzydko pachnie

Twój dom brzydko pachnie, kiedy wchodzisz do niego, ale nie kiedy zostawiasz go otwartego na chwilę po odkurzaniu (lub nawet po czyszczeniu).

Jeśli nie jesteś sobie w stanie poradzić z doczyszczeniem wykładziny, to sprzątanie Warszawa, jest miastem gdzie swoje siedziby ma wielu specjalistów, którzy się tym zajmują.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*