Jakie dodatki sprawdzą się na weselnym stole?

Jakie dodatki sprawdzą się na weselnym stole?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Istnieje wiele różnych akcesoriów, które możesz wykorzystać na swoich stołach weselnych. Oto kilka pomysłów, które pozwolą Ci zacząć:

Karty miejsc

Karty miejsc to małe znaki, które mówią ludziom, gdzie mają usiąść. Zazwyczaj umieszcza się je przed talerzami lub na serwetce, która towarzyszy każdemu miejscu. Jeśli planujecie użyć karteczek z nazwiskami, ważne jest, aby upewnić się, że pasują one do stylu motywu przewodniego Waszego ślubu i zastawy stołowej.

Numery stołów

Numery stołów są używane, aby pomóc gościom znaleźć swoje miejsca na przyjęciu. Możecie użyć tych małych kartonowych znaków dostępnych w większości sklepów rzemieślniczych lub zatrudnić kaligrafa, który wypisze nazwiska gości na kawałku papieru pergaminowego.

Zawieszki na butelki

Zawieszki na butelki to zabawny sposób na wyeksponowanie alkoholu, który zaserwowaliście na swoim weselu. Są one zazwyczaj wykonane z mocnego papieru i występują w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Możesz na nich umieścić różne śmieszne zdania, które zachęcą gości do picia na weselu. Nabyć można je chociażby na stronie https://printografia.pl/kategoria-produktu/zawieszki-na-butelki/.

Bieżniki na stół

Bieżnik to długi kawałek tkaniny, który pokrywa całą lub część powierzchni stołu i pomaga przynieść ciągłość między wszystkimi różnymi rodzajami elementów dekoracyjnych w jednym pomieszczeniu (jak kwiaty, świece itp.). Bieżniki dodają również estetyki, która pomaga związać wszystkie różne elementy na każdym stole w jeden spójny wygląd. Są one szczególnie przydatne, gdy nie ma wystarczająco dużo obrusów pozostawionych z innych projektów dekoracyjnych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*