Stoliki – rodzaje i zastosowanie

Stoliki – rodzaje i zastosowanie
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dekorując i wyposażając wnętrze, warto zwrócić szczególną uwagę na dobór dodatków oraz mebli. Idealnie dopasowane akcesoria sprawią, że pomieszczenie będzie się pięknie prezentować, a spędzanie w nim czasu stanie się przyjemniejsze. Jednym z najważniejszych, ale często pomijanych elementów wyposażenia są stoliki. Na jaki jednak warto się zdecydować?

Stoliki do salonu

W każdym salonie powinien znajdować się kącik wypoczynkowy. Sofa, fotele i ława sprawią, że miejsce, w którym przebywa się większość czasu podczas dnia, stanie się wygodne i bardzo funkcjonalne. Aranżując pokój w stylu klasycznym lub nowoczesnym, warto zdecydować się na stoliki metalowe, które w ostatnim czasie stały się modne. Wyglądają one bardzo modernistycznie i zwracają na siebie uwagę. Odpowiednio dobrany rozmiar blatu nie zajmie zbyt wiele miejsca. Dodatkowo taki stoliczek będzie bardzo użyteczny. Oglądając film czy ulubiony serial, będzie można postawić na nim napój czy przekąski.

Stoliki nocne do sypialni

Sypialnia to miejsce, w którym powinna znaleźć się chociaż jedna szafka lub blat, na którym będzie można położyć lampkę czy budzik. Typowo kobiece wnętrze najlepiej ozdobić stolikiem nocnym glamour, który doda pomieszczeniu blasku i niepowtarzalnego charakteru. Styl ten cechuje bogactwo oraz nietuzinkowa forma i zdobienia. Modne dodatki tego rodzaju znakomicie ożywią mieszkanie. Stoliczek w sypialni będzie jednak pełnił nie tylko funkcję ozdobną. Prawie każdy kładąc się spać, chce mieć blisko siebie telefon czy szklankę wody. Mając odpowiednie miejsce do przechowywania taki rzeczy, nie trzeba będzie układać ich na parapetach czy podłodze.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*