Czy dywany są passe?

Czy dywany są passe?

Marek Levak/pexels.com

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ostatnimi laty panowała moda na wnętrza minimalistyczne, w których aranżacji projektanci nie widzieli miejsca dla dywanów. Czy faktycznie są one nadal niemodne? Odpowiedzi na to pytanie poszukamy w dalszej części naszego artykułu.  

Nowe trendy w aranżacji wnętrz – dywany wracają do łask

Mówi się, że moda lubi wracać. Stwierdzenie to jest prawdziwe również w odniesieniu do dywanów i ich wykorzystania w aranżacji wnętrz. Oczywiście nie oznacza to pełnego powrotu do znanej wszystkim klasyki. Współcześnie najmodniejsze są dywany nowoczesne, które zachwycają swoją bogatą kolorystyką, czy też ciekawymi formami. 

Dla przykładu, interesującą propozycją są dywany w geometryczne wzory. Są one świetnym uzupełnieniem wystroju sypialni, czy też salonów utrzymanych w minimalistycznym i nowoczesnym stylu. Tego typu dywany doskonale współgrają z prostymi podłogami, nadając pomieszczeniom delikatnego, aczkolwiek wyczuwalnego klimatu. Propozycją do inwestorów stawiających na bardziej odważne dodatki mogą być wykładziny utrzymane w stylu vintage. Pozwalają one na stworzenie niepowtarzalnych oraz klimatycznych aranżacji łączących w sobie klasykę i nowoczesność w nieco bardziej artystycznym wydaniu. Przykłady tego typu produktów można znaleźć między innymi na stronie internetowej https://dywanowo.pl/pl/c/Dywany/28.  

Podsumowując, dywany nie muszą być nudnymi dodatkami i reliktem historii. Ich nowoczesne wzory, formy oraz faktury pozwalają na łączenie klasyki z nowoczesnością i poszukiwanie własnego, niepowtarzalnego stylu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*