Personalizowane upominki dla osoby wierzącej – w co warto zainwestować?

Personalizowane upominki dla osoby wierzącej – w co warto zainwestować?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Osoby wierzące przywiązują uwagę do atrybutów, które są związane z kościołem i ich wiarą. Czasami zastanawiamy się co podarować takiej osobie, aby była zadowolona z prezentu, ale także, aby był on gustowny. Dobrym pomysłem jest medalik albo modne różańcowe bransoletki, które są nie tylko ładne, ale i praktyczne. Dobór odpowiedniego prezentu powinniśmy kierować na podstawie wieku, upodobań obdarowywanego, a także stopnia zaangażowania w wiarę. Ciekawym pomysłem jest także personalizacja takiego upominku , dzięki czemu zostanie on zapamiętany na wiele lat.   

Prezent dla osoby wierzącej

Kiedy myślimy o prezencie dla osoby pełnej wiary, to pierwsze, co przychodzi nam na myśl to oczywiście różaniec. To bardzo dobry pomysł szczególnie dla starszych osób. Podczas jego wyboru powinniśmy przede wszystkim kierować się walorami estetycznymi i upodobaniami obdarowywanej osoby. Dodatkowym atutem jest oczywiście unikalny zapach i załączona modlitwa, która szczególnie może ucieszyć naszych bliskich. Kolejnym dobrym, praktycznym i oryginalnym  prezentem jest Pismo Święte. Tego rodzaju upominek idealnie sprawdzi się jako prezent na Komunię lub Chrzest Święty. 

Personalizowane prezenty dla katolików

Ponadto, jeżeli chodzi o spersonalizowane prezenty dla katolików, możemy wybrać popularne obrazki srebrne. Na rynku pojawia się wiele różnych wzorów m.in takie z Matką Bożą, Aniołem Stróżem, Panem Jezusem, Papieżem czy ze Świętą Rodziną. Dodatkowo możemy spersonalizować taki obrazek wybierając chociażby napis „Pamiątka Chrztu Świętego” czy „Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej”. Taki obrazek jest gwarancją udanego prezentu i pamiątką na całe życie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*