Motyw z zespołem na piórniku a rygor mundurków szkolnych

Motyw z zespołem na piórniku a rygor mundurków szkolnych
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każdy, kto chodził lub chodzi do szkoły, zna uczucie spojrzenia nauczyciela na swoich plecach. A co za tym idzie, zna moment wpisania uwagi lub telefonu do rodziców, ze skargą za niezgodny z regulaminem szkolnym ubiór. Jak takich momentach postawić na oryginalność i możliwość wyrażenia siebie, kiedy nie da się ubrać koszulki z ulubionym zespołem albo biżuterii podkreślającej styl? Z pomocą przychodzą dodatki, o których w regulaminie na szczęście zazwyczaj nic nie jest napisane!

Wyraź siebie, ale w regulaminowy sposób!

Żaden nauczyciel nie może zwrócić nam uwagi, gdy na piórniku czy plecaku szkolnym znajdzie się logo ulubionego zespołu. W ten sposób można przypadkiem trafić na fana, który ostatecznie podciągnie ocenę z przedmiotu. Jeśli jednak mamy pewność, iż możemy trafić na nauczyciela, którego nawet saszetka z nadrukiem, położona na ławce, będzie drażnić, lepiej pomyśleć nad czymś bardziej dyskretnym – na przykład biodrówką.

Dla fanów muzyki z pogranicza soulu, jazzu i R&B, którzy podczas zajęć śpiewają w myślach piosenki Amy Winehouse, świetnie sprawdzi się biodrówka z jednym ze zdjęć artystki https://rocktopia.pl/842-amy-winehouse. Jest to dodatek równie stylowy, co i praktyczny. Sprawdzi się więc także za murami szkoły, jak i na wycieczkach, kiedy potrzebujemy mieć przy sobie tylko parę rzeczy i nie ma sensu brać na nie większej torby. Fani heavy metalu, wraz z jego alternatywną odmianą, którzy również chcą zawsze mieć przy sobie swój ulubiony zespół, mogą postąpić odrobinę odważniej i wybierając zespół Alice In Chains iść o krok dalej. Wybór akcesoriów jest naprawdę duży!

Zarówno okładki teledysków, jak i zdjęcia zespołu są na wyciągnięcie ręki na https://rocktopia.pl/833-alice-in-chains. Oczywiście jednym z najczęściej używanej rzeczy w szkole jest piórnik. Warto więc wybrać taki, w którym motyw nadrukowany będzie po obu stronach, a tym samym bardziej zwracać będzie na siebie uwagę. Innym oryginalnym dodatkiem będzie torba na zeszyty lub czapka zimowa, która sprawdzi się na nadchodzące mrozy, a może nawet wkomponuje się w mundurek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*