Laserowe zabiegi odmładzające wygląd

Laserowe zabiegi odmładzające wygląd
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Współcześnie bardzo wiele kobiet poddaje się regularnie rozmaitym zabiegom poprawiającym urodę. Ogromnym powodzeniem cieszą się zwłaszcza te z wykorzystaniem nowoczesnego lasera. Wynika to z faktu, że są niemal całkowicie bezbolesne (nie wymagają nawet znieczulenia) i skuteczne, a na dodatek nie wywołują niepożądanych skutków ubocznych – w przeciwieństwie do ingerencji chirurgicznych. Ze specjalistycznymi zabiegami laserowymi z zakresu medycyny estetycznej można zapoznać się na https://www.medessence.pl/.

Zamykanie naczynek to tylko jedna z metod

Godnym polecenia zabiegiem jest przede wszystkim kompleksowe odmładzanie twarzy z użyciem lasera frakcyjnego. Urządzenie to pozwala dodać skórze optymalnej jędrności, spłycając znajdujące się na niej zmarszczki mimiczne i inne nieestetyczne zmiany (w tym na szyi i w okolicach oczu). Dzieje się tak poprzez pobudzenie do pracy komórek odpowiadających za wytwarzanie kolagenu i elastyny – dwóch białek o działaniu silnie regenerującym oraz wygładzającym. Za pomocą wspomnianego lasera można też z powodzeniem wyrównać koloryt cery, zamknąć naczynka czy zlikwidować miejscowe przebarwienia lub blizny. W ten sposób twarz odzyska promienny, młodzieńczy wygląd.

Drugi wartościowy zabieg to usuwanie rozstępów z ud i pośladków. Procedura polega na tym, że wiązka lasera powoduje liczne mikrouszkodzenia w skórze, czego skutkiem jest szybka odbudowa warstwy zewnętrznej. Pozostałe popularne metody to m.in.: depilacja laserowa nadmiernego owłosienia, niwelowanie trądziku, termolifting, peeling oraz likwidacja zakażeń grzybiczych. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*