Dlaczego warto się zdecydować na trening z trenerem personalnym?

Dlaczego warto się zdecydować na trening z trenerem personalnym?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Od dłuższego czasu panuje moda na budowanie pięknej, umięśnionej sylwetki. Zewsząd bombardują nas nagłówki: „Forma w 6 tygodni!!”, „Kaloryfer w trzech prostych ćwiczeniach”, itp. Łatwo się w tym wszystkim zagubić, bo każdy jest teraz specjalistą i ma swoje zdanie na ten temat. Jeśli chcemy aby treningi przyniosły szybkie rezultaty, to dobrze skorzystać z porady doświadczonego trenera personalnego. Nie dość, że takie treningi są bardzo efektywne, to co najważniejsze, pod okiem dobrego trenera, po prostu bezpieczne.

Kiedy skorzystać z pomocy trenera?

Jeśli zaczynamy swoją przygodę z treningiem, bardzo dobrze jest poprosić o pomoc kogoś, kto zna się na temacie. Przede wszystkim objaśni nam podstawowe pojęcia, nauczy odpowiedniej motoryki ruchu, oraz pomoże z doborem ćwiczeń, pod nasz cel i predyspozycje. Studio treningu personalnego Poznań to bardzo dobre miejsce, aby znaleźć trenera z odpowiednią wiedzą i podejściem do klienta. Dzięki temu nasze treningi będą nie tylko zwykłym machaniem ciężarami, ale odpowiednio dobranym programem, który zapewni świetne efekty. 

Jakie korzyści wyniesiemy po spotkaniu z trenerem personalnym?

Trenowanie intuicyjne, bez odpowiedniej techniki, nie prowadzi do niczego dobrego. Nauczymy się nieodpowiednich wzorców, które z treningu na trening będziemy tylko powielać i co za tym idzie, tylko tracić czas i zdrowie. Dobry trener nakieruje nas na odpowiednie tory. Wyjaśni podstawowe pojęcia, oraz zaproponuje odpowiedni program ćwiczeń, co pozwoli nam zbudować lepszą formę w krótszym czasie, a przede wszystkim bez niepotrzebnego narażania się na ryzyko jakiejkolwiek kontuzji.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*