Czym jest microblading?

Czym jest microblading?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kobietom często doskwiera problem zachodzący w okolicach oczu, gdzie spojrzenie i ramówka mają wielki wpływ na ocenę piękna. Zapewne niejedna pani wyskubała pęsetą swoje brwi, później tego żałując. Niektórzy z nas mają niewidoczne brwi. Jest jednak cudowny sposób, aby uzyskać efekt pięknych, wypełnionych, naturalnych brwi poprzez microblading. Warto się dowiedzieć co to za technika, gdyż jest jedną z najczęściej stosowanych. Widząc kobiety w zagęszczonych brwiach wyglądających naturalnie, o idealnie ukształtowanym konturze, można uznać ją za rozwiązanie wcześniejszych problemów. Mężczyźni również coraz częściej są jej zwolennikami.

Microblading – metoda piórkowa idealnie wykonana

Microblading to inaczej mówiąc metoda piórkowa. Najczęściej stosowana na całym świecie, gdyż spośród wszystkich zabiegów permanentnych pozwala uzyskać najbardziej naturalny efekt. Zabieg ten wykonuje się manualnie, za pomocą cienkiego pióra z równie cienkim, jednorazowym, sterylnym ostrzem. Lekko nadcinana skóra przyjmuje pigment, który po zagojeniu się odzwierciedli efekt cienkich, idealnie rozłożonych włosków pokrywających się doskonale z naszymi prawdziwymi. Kształt jest do uzgodnienia – metoda ta pozwala na naprawdę wiele.

Microblading – technika japońska

Metoda microbladingu ma korzenie azjatyckie. Dlatego nazywana jest “techniką japońską”, stosowana nota bene od setek lat. Utożsamia się ją z filozofią Dalekiego Wschodu, która mówi, iż najważniejsza jest wewnętrzna dyscyplina oraz precyzja.

Microblading – nauka dla cierpliwych

Opłacalne szkolenie makijaż permanentny jest teraz bardzo popularne. Decydując się na ten kurs można w przyszłości zyskać wielu wiernych klientów. Zależy to jedynie od własnego zaangażowania oraz umiejętności technicznych. W tej profesji jednak potrzebne są cechy, opanowanie i cierpliwość. To opcja dla osób specjalizujących się w kosmetyce, gdyż kluczem do sukcesu jest ciągłe dokształcanie się.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*