Religijne podarunki na 18. urodziny

Religijne podarunki na 18. urodziny
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wejście w dorosłość to wyjątkowe przeżycie. Dla jednych 18. urodziny to granica kończąca dzieciństwo, dla innych okazja do spróbowania tego, co wcześniej było niedostępne. W każdym wypadku dzień spędzony w gronie rodziny i przyjaciół pozostanie w pamięci człowieka na zawsze. Warto więc zadbać o upominek, który wręczyć można bliskiej osobie w dniu jej 18. urodzin. Na co się zdecydować?

Dobre słowo na wejście w dorosłość

Świetną pamiątką, wręczoną z okazji 18. urodzin będzie dobra lektura. Nie chodzi jednak o bestsellery, czy dzieła sensacyjne, a książki religijne, które pomogą młodemu człowiekowi odnaleźć się w dorosłości. Poza pięknie obłożonym Pismem Świętym nastolatkowi wręczyć można między innymi inspirujące życiorysy świętych, czy wspomnienia kościelnych autorytetów, takich jak Jan Paweł II. Pamiątką wejścia w dorosłość mogą być również religijne poradniki. Młody człowiek dowie się z nich, jak radzić sobie z problemami, czy życiowymi rozterkami oraz jak budować oparte na wierze relacje z ludźmi. 

Gdy bycie chrześcijaninem to powód do dumy

Nie warto zapomnieć, że osoba obchodząca 18. urodziny to w dalszym ciągu nastolatek, który lubi wystrzałowe gadżety, akcesoria i… ubrania. Chcąc przemycić do jego szafy akcenty chrześcijańskie można dać mu w podarunku koszulki religijne z ciekawymi nadrukami. Nie muszą być to wyłącznie wizerunki świętych – t-shirty zdobione mogą być także biblijnymi sentencjami, czy młodzieżowymi hasłami chrześcijańskimi. W końcu kto powiedział, że nastolatek nie może być dumny z bycia częścią wspólnoty Kościoła?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*