Co musi posiadać salon oferujący zabiegi na twarz?

Co musi posiadać salon oferujący zabiegi na twarz?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W ofercie usługowej większości salonów kosmetycznych można znaleźć wiele profesjonalnych zabiegów na twarz. Do najpopularniejszych zaliczamy mezoterapię igłową, lifting, mikrodermabrazję, usuwanie worków pod oczami i innych niedoskonałości, a także peeling kawitacyjny. Czynności te muszą być koniecznie przeprowadzane w komfortowych warunkach oraz z użyciem nowoczesnego sprzętu i wysokiej jakości kosmetyków. Wszelkie niezbędne elementy posiada w swojej ofercie np. ten sklep online: https://abacosun.pl/.

Wygodny fotel i wielofunkcyjny kombajn to podstawa 

Każdy salon urody, w którym wykonuje się zabiegi na twarz powinien być wyposażony w szereg funkcjonalnych sprzętów i akcesoriów. Jednymi z podstawowych elementów są fotele kosmetyczne. Meble te muszą zapewniać klientom maksymalną wygodę, dlatego zaleca się wybieranie modeli z wystarczająco miękkim siedziskiem oraz elektryczną regulacją wysokości i kąta pochylenia zagłówka.

Drugim niezwykle przydanym sprzętem jest kombajn kosmetyczny, czyli specjalne urządzenie przeznaczone do kilku różnych zabiegów – m.in. peelingu, masażu i krioterapii. Oprócz tego na stanowisku roboczym nie może zabraknąć osadzonej na solidnym statywie lampy typu lupa (umożliwiającej precyzyjne zweryfikowanie stanu skóry), mobilnej szafki na podręczne akcesoria, autoklawu do sterylizacji narzędzi, regulowanego taboretu na kółkach dla kosmetyczki, a także specjalistycznych sprzętów, dzięki którym możliwe jest wykonywanie najbardziej zaawansowanych zabiegów.

Do tej ostatniej kategorii zaliczamy np. laser frakcyjny (usuwanie zmarszczek, rozstępów i blizn), aparat do mikrodermabazji (eliminowanie martwego naskórka), saunę do twarzy (nawilżanie i odżywianie), urządzenie do mezoterapii bezigłowej i dermatoskop. Pozostałe niezbędne elementy wyposażenia to profesjonalne kosmetyki pielęgnacyjne o odpowiednim stężeniu substancji odżywczych (z minimalną zawartością składników uczulających) oraz pojedyncze akcesoria w postaci sztucznych rzęs, patyczków czy płatków higienicznych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*