Znane marki perfum damskich i męskich

Znane marki perfum damskich i męskich
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Niektóre zapachy na rynku są już legendarne. Są to klasyki, które na większości osób wypadają dobrze i mają swój niepowtarzalny charakter, który pozwala je łatwo wyczuć w tłumie ludzi. Jakie są najbardziej znane i popularne marki perfum damskich i męskich?

Klasyk

Do grona znanych zapachów dla facetów możemy z pewnością zaliczyć markę Dior, która stworzyła taką wybuchową kompozycję zapachową jak Fahnrenheit. Jest on hitem od 1988 roku. Jego zapach jest dowcipnie opisywany jako: „płonąca stacja benzynowa”. Z racji tego, że jest już tyle lat na rynku, ma mnóstwo podróbek. Dlatego dla wielu osób „przejadł” się, gdyż można poczuć jego ułomne wersje bardzo często na ulicy.

Stałość

Natomiast perfum męski Armani to Acqua di Gio – sztandarowy produkt tej marki. Wydany w 1966 roku do dzisiaj cieszy się niesłabnącą popularnością. Zapach można określić jako aromatyczno – wodny.

Legenda

Jeśli jest ktoś, kto nie zna marki Chanel i jej legendarnego tworu, jakim jest No 5 – powinien się wstydzić. Najbardziej rozpoznawalny zapach na świecie. Marka, która ma bardzo wiele do zaoferowania.

Nowoczesność

Współczesny perfum damski Lacoste to głównie Pour Femme, który jest powiewem świeżości. Sama marka ma wiele wartych uwagi, ciekawych pozycji dla kobiet.

Najbardziej znane

Najbardziej popularne męskie marki perfum to między innymi Giorgio Armani oraz Dior. Kobiety mogą z pewnością zaufać Lacoste i Chanel, których produkty są unikatowe i warte swojej ceny. Oczywiście jest to tylko kropla w morzu perfum.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*