Usługi dentystyczne – jakie aspekty ich pracy cenią sobie pacjenci

Usługi dentystyczne – jakie aspekty ich pracy cenią sobie pacjenci
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Rynek stomatologiczny w Polsce wciąż ulega rozwojowi, pojawiają się innowacyjne technologie w leczeniu uzębienia i jamy ustnej. W roku 2018 wartość rynku stomatologicznego osiągnęła w naszym kraju zawrotną kwotę 10 mld zł.

Dawniej chodzenie do dentysty nie należało do najprzyjemniejszych. Sam widok fotela dentystycznego przyprawiał o zawroty głowy i zapewnienie o tym, że „Przecież nie będzie bolało” często okazywało się nieprawdziwe, ponieważ wspomnienia z lat dziecięcych przywodzą na myśl zupełnie coś przeciwnego chociażby związany z borowaniem lub wyrywaniem zębów ból i smak krwi.

Z biegiem czasu sposoby leczenia przez dentystów uległy zmianie. W gabinetach oraz klinikach stomatologicznych zaczęto leczyć zęby bez stosowania wiertła.

Jak to możliwe?

Odpowiedzią na pytanie jest używanie przez dentystów nowoczesnej metody abrazji powietrznej, która pozwala na leczenie zęba bezboleśnie, oprócz tego nie wymaga ona podawania znieczulenia. Po tak przeprowadzonym zabiegu funkcjonuje się normalnie i nikt nie zorientuje się, że miała miejsce jakakolwiek wizyta u dentysty.

Uśmiech jak marzenie

Celem tego artykułu jest opisanie usług, które są dostępne w ramach refundacji Narodowego Funduszu Zdrowia, a jedną z nich jest zabieg wybielania zębów. Żyjemy w czasach, gdzie każdego stać na uśmiech, którym mogą poszczycić się Hollywoodzkie gwiazdy, a to z tego względu, że opisany powyżej zabieg jest dostępny w ramach refundacji przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Aby poddać się zabiegowi wybielania można zapisać się z powodzeniem do dentysty na NFZ w Poznaniu, mając przy tym pewność, że zostanie on wykonany profesjonalnie i bez uszczerbku na dalszym zdrowiu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*