Szukamy etui do Huawei i Xiaomi

Szukamy etui do Huawei i Xiaomi
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Etui bądź pokrowiec na nowy smartfon to coś, co każdy z nas powinien mieć. Jeśli wydaliśmy na nowe urządzenie sporo ponad tysiąc złotych, to na pewno nie chcemy, by przy pierwszym upadku zostało ono porysowane, bądź zniszczone. Dziś bywa, że telefony są wykonywane w całości ze szkła, włącznie z tylną częścią obudowy. Upadek takiego urządzenia nawet z niewielkiej wysokości na podłogę może spowodować, że nie będzie już czego ratować.

Ochrona telefonu

Aby ustrzec się przed powyższymi zagrożeniami, powinniśmy przede wszystkim zakupić jakieś porządne etui. Przykładowe wersje możemy znaleźć na poniższej stronie: https://funnycase.pl/produkty/7-huawei/308-p8. Pasują one do większości smartfonów marki Huawei, które są dziś bardzo popularne na naszym rynku, głównie ze względu na mnogość dostępnych funkcji i atrakcyjną cenę. Porządne etui uchroni urządzenie zarówno przed zgnieceniem (np. podczas trzymania telefonu w tylnej kieszeni spodni), jak również przed upadkiem na twardą powierzchnię, nawet z wysokości ponad jednego metra.

Jesteśmy bezpieczni

Od momentu włożenia urządzenia do etui możemy czuć się o wiele bezpieczniej podczas jego używania. Nawet jeśli wyślizgnie nam się z ręki podczas wkładania do kieszeni, nie powinno to stanowić żadnego poważniejszego zagrożenia. Kupując etui na telefon Xiaomi MI4 możemy też pokusić się o wersję zamykaną, która dodatkowo będzie stanowiła ochronę dla szklanego wyświetlacza. Dobry produkt może nawet z powodzeniem zastąpić szkło hartowane, jednak wciąż dobrze jest nakleić je na ekran, dla maksymalnego zabezpieczenia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*