Reklama uliczna a hasła motywacyjne w mieszkalnym wnętrzu

Reklama uliczna a hasła motywacyjne w mieszkalnym wnętrzu
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każdego dnia spotykamy się z różnego rodzaju reklamami oraz hasłami motywacyjnymi – umieszczone są one zarówno w sieci na stronach internetowych, jak również na billboardach czy słupach reklamowych w centrum miasta. W ostatnim czasie bardzo popularne stało się umieszczanie ciekawych cytatów czy haseł znanych osób jako element wystroju mieszkania – na przykład w salonie czy w kuchni. Takie rozwiązania posiadają zarówno grono zwolenników, jak i przeciwników, którzy uważają, że tego typu dekoracje są w niezbyt dobrym guście.

Napisy motywacyjne w wystroju wnętrz – hit czy kit nowoczesnego mieszkania?

Wybór napisu czy hasła jest uzależniony przede wszystkim od gustu domowników. Niektórzy lubią tego typu elementy wystroju wnętrza, ponieważ nadają one mieszkaniu indywidualnego charakteru i czynią go niepowtarzalnym. Wielu z nas posiada swój ulubiony cytat czy motto – warto go w takim przypadku odpowiednio wyeksponować. Napisy warto dopasować do pozostałych elementów wystroju wnętrza – na przykład w mieszkaniu studenckim czy w pokoju nastolatka doskonale sprawdzą się śmieszne cytaty.

Na rynku istnieje wiele różnorodnych pomysłów na napisy – można stworzyć swój własny, dobierając czcionkę i wielkość liter, jak również skorzystać z gotowych wzorów i pomysłów – od haseł motywacyjnych, po sentencje przypominające nam o tym, że czas spędzony z rodziną jest ważniejszy niż przeglądanie wpisów na Facebooku, co kryje się pod nakazem: https://akatja.pl/naklejki-na-schody/1424-wylacz-telefon.html. Ciekawym rozwiązaniem są również naklejki na schody. Zazwyczaj trudno w adekwatnym stopniu zagospodarować tę przestrzeń, a tego typu naklejka doskonale uzupełni wnętrze oraz nada mu niepowtarzalnego wyglądu. Stanowi ona doskonałą alternatywę dla ramek na zdjęcia czy nudnych obrazków wieszanych na ścianie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*