Jakie rodzaje przedmiotów są najchętniej wykorzystywane jako upominki promocyjne?

Jakie rodzaje przedmiotów są najchętniej wykorzystywane jako upominki promocyjne?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli chodzi o prezenty promocyjne, możliwości są nieograniczone. Od długopisów i kubków po piłeczki antystresowe i pluszaki – każda firma i każdy budżet znajdzie coś dla siebie.

Artykuły promocyjne to świetny sposób na rozpowszechnienie świadomości marki. Im więcej osób zobaczy Twoje logo lub slogan na zabawnym przedmiocie, którego chętnie używają, tym bardziej prawdopodobne, że będą go później pamiętać.

Oto pięć najbardziej popularnych rodzajów upominków promocyjnych:

Kubki do kawy i kubki podróżne

Kubki do kawy są świetnymi prezentami, ponieważ są użyteczne, ale także dlatego, że łatwo je kupić hurtowo (i często z rabatem). Personalizowane kubki do kawy są teraz szczególnie popularne, ponieważ pozwalają firmom zaprezentować swoją markę lub slogan w zabawny sposób, który klienci mogą pokazać w pracy lub w domu. Możesz nawet dodać zdjęcia swoich ulubionych pracowników lub zwierząt na niektórych kubkach do kawy.

Długopisy

Długopisy są świetnym prezentem promocyjnym, ponieważ są przydatne, niedrogie i łatwe do spersonalizowania. Metalowe długopisy reklamowe mogą być wykonane z logo lub sloganem Twojej firmy lub możesz wybrać jeden z wielu stylów, takich jak długopisy, pióra kulkowe i wieczne.

Otwieracze do butelek

Otwieracze butelek są świetnym prezentem promocyjnym, ponieważ mieszczą się w prawie każdym budżecie i są użyteczne. Możesz dostać duże lub małe otwieracze do butelek, które pasują do breloczków do kluczy lub przyczepiają się do plecaków. Można też dostać otwieracze do butelek wykonane z metalu, plastiku lub gumy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*