Jakie kroki należy podjąć, aby móc odbyć skok w tandemie?

Jakie kroki należy podjąć, aby móc odbyć skok w tandemie?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Skok w tandemie to przygoda ze spadochronem, która pozwala doświadczyć emocji swobodnego spadania bezpiecznie przypiętym do instruktora. Są one dostępne w większości stref zrzutu i są idealne zarówno dla osób, które po raz pierwszy skoczyły ze spadochronem, jak i dla widzów.

Co należy zrobić, aby móc odbyć skok w tandemie?

Przede wszystkim należy upewnić się, że jest się zdrowym i sprawnym fizycznie. Będziesz skakać z samolotu na wysokości 12 000 stóp, więc musisz być w stanie przejść wymagany test sprawności fizycznej. Jeśli nie będziesz w stanie, nie pozwolimy Ci skoczyć z nami!

Następnym krokiem jest rezerwacja lotu. Mamy różne pakiety, które obejmują bezpłatne nagrania wideo i zdjęcia wykonane podczas skoku. Ważne jest, abyś dokonał rezerwacji jak najwcześniej, ponieważ w szczycie sezonu (od maja do września) szybko się wyprzedajemy.

Po zarezerwowaniu lotu, na przykład u podanego przedstawiciela na rynku jak https://skydive.wroclaw.pl/ i ukończeniu kursu przedskoczkowego odbędzie się spotkanie orientacyjne, na którym omówimy cały sprzęt używany podczas skoku (system uprzęży), omówimy podstawowe informacje o bezpieczeństwie skoków spadochronowych i odpowiemy na wszelkie pytania, które mogą się pojawić przed datą skoku.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*