Jak zaprojektować ogród, aby przyciągał spojrzenia odwiedzających nas znajomych i przechodniów?

Jak zaprojektować ogród, aby przyciągał spojrzenia odwiedzających nas znajomych i przechodniów?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ogród to dla każdej pani domu nie tylko pasja i rozrywka, ale także przede wszystkim powód do dumy. Przydomowy azyl, który przyciąga wzrok przechodniów i sąsiadów to swego rodzaju wizytówka mieszkańców. Jednak zaprojektowanie ogrodu tak, aby zwracał on uwagę wbrew pozorom nie jest wcale takie łatwe. Zastanawiamy się czy zainwestować w efektownie wyglądające odmiany kwiatów i krzewów, czy może jednak postawić na oryginalne i nieoczywiste dodatki.

Nietypowe dekoracje

Niektórzy uważają, że wiklina całkiem wyszła z mody. Nic bardziej mylnego, gdyż w ostatnim czasie takie dekoracje oraz akcesoria coraz bardziej wracają do łask i mogą być ciekawym elementem w naszym ogrodzie. Przykładem są designerskie wiklinowe kule, które możemy znaleźć m. in. na stronie  internetowej: https://www.wiklinowy-ogrod.pl/kule-wiklinowe-c-85_87.html. Tak nieoczywisty dodatek w ogrodzie z pewnością przyciągnie wzrok sąsiadów, znajomych czy nawet przypadkowych przechodniów.

Wiklina – królowa w naszym ogrodzie!

Oprócz kul, które ze względu na ich różną wielkość możemy zestawiać w różnorakich kompozycjach, możemy zainwestować także w inne dekoracje wiklinowe, które upiększą nasz ogród. Na rynku znajdziemy m.in. maty zapewniające prywatność, pomysłowe kwietniki czy różnego rodzaju kreatywne rzeźby. Wiklina to naturalny i bezpieczny materiał, który powinien zagościć w naszym ogrodzie nie tylko ze względu na aspekty wizualne. Ozdoby z niej wykonane są również niezwykle trwałe i łatwo można utrzymać je w czystości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*