Jak ubrać chłopca na wesele, żeby wyglądał jak mały dżentelmen?

Jak ubrać chłopca na wesele, żeby wyglądał jak mały dżentelmen?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak ubrać chłopca na wesele, aby wyglądał elegancko a równocześnie czuł się wygodnie i komfortowo? Każda uroczystość ślubna to wielki dzień zarówno dla Pary Młodej, jak i gości. Zasady dobrego wychowania wymagają stylowego wyglądu nie tylko od dorosłych, ale też od najmłodszych członków rodzin. Niełatwo więc znaleźć złoty środek pomiędzy szykownym wyglądem, a dziecięcą potrzebą wygody. Jak ubrać młodego dżentelmena, aby jego stylizacja była elegancka, a zarazem komfortowa?

Wygody fason kluczem do sukcesu

Oczywiście chłopiec najlepiej będzie się prezentował w dziecięcym garniturze. Należy z rozwagą wybrać odpowiedni krój i rozmiar. Ważne aby ruchy pociechy nie były skrępowane poprzez wybrany ubiór. Dobrym pomysłem może być też zabranie ze sobą eleganckich spodni chłopięcych i koszuli na przebranie – nigdy nie wiadomo, czy nie przydarzy się wpadka związana z pobrudzeniem stylizacji. Opcja zapasowa pozwoli na spokojną zabawę podczas uroczystości. Warto też do całego outfitu dobrać odpowiednie buty – i tu z elegancją nie ma co przesadzać. Doskonale sprawdzą się czarne, stonowane trampki.

Czy materiał ma znaczenie?

Duże znaczenie dla dobrego samopoczucia przez długie weselne godziny ma materiał, z którego wykonany jest strój. Dziecięce ubrania powinny być przede wszystkim wygodne. Materiały muszą przepuszczać powietrze i nie krępować ruchów malucha. Bawełniana koszula to doskonała opcja. Z kolei garnitur najlepszy będzie wełniany – z domieszką poliestru lub poliamidu, który nada tkaninie elastyczności.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*