Jak działają odpromienniki?

Jak działają odpromienniki?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Bóle głowy, niewyspanie, różnego rodzaju infekcje czy chroniczne zmęczenie to tylko niektóre z dolegliwości, na które współcześnie narzekają miliony ludzi na całym świecie. Wymienione objawy są w dużej mierze skutkiem promieniowania pochodzącego z linii wysokiego napięcia, nadajników oraz odbiorników radiowych i telewizyjnych, komputerów, telefonów komórkowych, routerów, transformatorów i wielu innych urządzeń wykorzystujących w swoim działaniu tzw. mikrofale. Jednym ze sposobów ochrony przed tymi niekorzystnymi czynnikami są odpromienniki.

Urządzenia techniczne, ale i pochodzące z natury

Odpromiennik szkodliwego promieniowania to proste urządzenie techniczne, które jest zbudowane w taki sposób, aby mieć możliwość kształtowania oraz zmieniania warunków radiestezyjnych. Dzięki temu trwale zmniejsza lub nawet całkowicie neutralizuje szkodliwe promieniowanie występujące w naszym otoczeniu. Taki sprzęt powinien się charakteryzować przede wszystkim zdolnością do skutecznego, znacznego obniżania promieniowania oraz trwałością i stabilnością osiągniętego efektu.

Odpromienniki można podzielić na kilka grup:

  • specjalne przegrody odbijające mikrofale lub odchylające je
    urządzenia pochłaniające promieniowanie – działające na zasadzie absorpcji szkodliwych fal (przykładem jest odpromiennik samochodowy do bezpiecznej jazdy)
  • urządzenia interferencyjne – funkcjonujące na zasadzie zjawiska nakładania się fal na siebie
  • ekrany rozpraszające
  • emitery generujące energię

Odpromienniki mogą również występować w formie naturalnej. Często bowiem wykorzystuje się w celu ochrony przed promieniowaniem np. kamienie (tzw. otoczaki), prześcieradła z lnu, wełnę owczą, łupiny orzechów czy gorczycę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*