Jak często podcinać włosy?

Jak często podcinać włosy?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każda kobieta marzy o pięknych, mocnych, zdrowych i lśniących włosach. To nie tylko ważny atrybut urody, ale przede wszystkim oznaka zdrowia i witalności. Dlatego podstawą zjawiskowych włosów jest wzmocnienie organizmu od wewnątrz. Zdrowa i zbilansowana dieta, bogata w witaminy i minerały, wzmacnia włosy i pozytywnie wpływa na ich kondycję. Jednak zdrowe odżywianie i specjalna suplementacja to nie wszystko. Do wyjątkowego wyglądu potrzebna jest także pielęgnacja domowa oraz w gabinecie fryzjerskim.

Pielęgnacja włosów u fryzjera

Jeśli któraś z pań marzy o długich i mocnych włosach, bardzo ważne jest systematyczne i podcinanie końcówek. Służy to wzmocnieniu kondycji włosa. Jest to ważne szczególnie w przypadku włosów zniszczonych i wystrzępionych. Podcięcie sprawia, że włosy się wzmacniają i stają bardziej sprężyste. Jak często odwiedzać w tym celu salon fryzjerski? Doradzi nam w tym fryzjer Poznań cennik takich usług ma standardowy. W przypadku włosów grubych i mocnych, należy podcinać raz w miesiącu od pół do jednego centymetra. Włosy cienkie i delikatne lepiej podcinać co dwa miesiące. 

Po podcięciu końcówek warto również zadbać o odpowiednią fryzurę. Najmniej szkodliwe są takie, które albo umożliwiają związanie włosów, albo sprawiają, że końcówki nie dotykają ubrań (wszelkie krótkie fryzury). Aby włosy jeszcze lepiej się prezentowały, można również skorzystać z zabiegów upiększających włosy, które są oferowane w salonie fryzjerskim. Propozycje i cennik można znaleźć choćby na stronie https://czesanka.com/. Warto zadbać o siebie i upiększyć się na wiosnę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*