Dźwig samochodowy HDS – jakie jest jego wykorzystanie?

Dźwig samochodowy HDS – jakie jest jego wykorzystanie?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Do czego służą?

Żuraw samochodowy HDS to ciężki żuraw samochodowy, w którym zastosowano technologię napędu hydraulicznego. Tego typu żurawie samochodowe służą do podnoszenia i transportowania materiałów lub przedmiotów, których waga przekracza 10 ton.

Hydrauliczny układ napędowy w żurawiu samochodowym HDS służy do zapewnienia operatorowi łatwej obsługi żurawia. Operator może łatwo kontrolować wysokość, kierunek i prędkość ruchu tego typu żurawia za pomocą prostego urządzenia typu joystick.

Z czego się składają?

Żurawie samochodowe HDS składają się z wysięgnika głównego, wysięgnika przedniego, wysięgnika tylnego i wału głównego. Główny wysięgnik służy do podnoszenia ciężkich przedmiotów i może być wysuwany przez operatora w zależności od wielkości podnoszonego ładunku. Wysięgnik przedni służy do przemieszczania się na boki podczas podnoszenia dużych przedmiotów. Pomaga on również ustabilizować ładunek podczas transportu z jednego miejsca na drugie. Wysięgnik tylny służy do kontrolowania ruchu w górę i w dół podczas transportu ładunków po nierównych powierzchniach, takich jak wzgórza lub zbocza górskie itp.

Jeśli potrzebujesz takiego sprzętu, to żuraw HDS Szczecin, jest miastem, w którym znajdziesz odpowiedni sprzęt.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*