Domowy koncentrator tlenu? Wypożycz go!

Domowy koncentrator tlenu? Wypożycz go!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Domowy koncentrator tlenu to urządzenie, które jest niezbędne dla pacjentów mających problemy z oddychaniem. Jest niezbędny dla wszystkich, którzy chcieliby poprawić możliwości funkcjonowania swoich bliskich cierpiących na przewlekłe choroby płuc. Niestety dla wielu osób nie jest możliwe jego kupno, dlatego dobrym pomysłem może być wypożyczenie takiego sprzętu.

Jak działa koncentrator tlenu?

Domowy koncentrator tlenu jest dedykowany osobom z przewlekłą chorobą płuc oraz astmatykom, którzy nie wymagają hospitalizacji, ale jednocześnie nie czują się najlepiej, gdy są pozbawieni dostępu do większej ilości tlenu. Jego działanie polega na takim sprężenia tlenu, aby umożliwić im oddychanie w sposób łatwiejszy i dostarczający więcej tego niezbędnego do życia gazu.

W zależności od tego, jakie potrzeby ma dana osoba, koncentrator tlenu może zwiększyć jego stężenie nawet do 90%. Wykazuje przy tym przepływ od 1 do 5 L na minutę, co pozwala na swobodne oddychanie każdemu choremu i dopasowanie strumienia do jego indywidualnych potrzeb.

Dlaczego warto wypożyczyć koncentrator tlenu?

Dla wielu osób domowy koncentrator tlenu to urządzenie drogie, które na dodatek może być wykorzystywane tylko przez jakiś czas – na przykład do ustabilizowania stanu pacjenta. Szczególnie w tym przypadku kupowanie urządzenia domowego byłoby trudne i często nawet nieopłacalne. Wypożyczenie natomiast pociąga za sobą mniejsze koszty początkowe oraz umożliwia zwrot akcesorium, gdy już przestanie być potrzebne. Aby dokładniej poznać związane z tym możliwości, warto zajrzeć na stronę http://www.wsrmila.pl/sprzet/koncentrator-tlenu/, gdzie znajduje się konkretna oferta wypożyczeń.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*