Czy motyw wesela jest ważny?

Czy motyw wesela jest ważny?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Planując wesele, często nie mamy pomysłu na to, w jakim stylu ma być utrzymane. Niekiedy wybieramy poszczególne elementy wystroju, czy stylizacji pod wpływem impulsu i z czasem okazuje się, że złożone w całość nie pasują do siebie, a efekt końcowy jest daleki od naszej pierwotnej koncepcji. Dlatego dobrym pomysłem jest wybranie na samym początku przygotowań motywu przewodniego. Dzięki temu, podejmując kolejne decyzje, będziemy mieli ułatwione zadanie i pewność, że rezultat będzie spójny i zgodny z naszymi oczekiwaniami.

Najpopularniejsze motywy weselne

Czym się kierować, wybierając motyw wesela? Możliwości są praktycznie nieograniczone. Jeżeli zależy nam, żeby impreza miała bardziej osobisty charakter, możemy zdecydować się na motyw, zgodny z naszymi zainteresowaniami – pokazać tą drogą swoją pasję, nawiązać do zawodu, czy stylu, który preferujemy na co dzień. Jeśli naszym hobby jest żeglarstwo, możemy postawić na motyw marynistyczny. Innym wdzięcznym motywem mogą być podróże. Ciekawym rozwiązaniem jest nawiązanie do barw drużyny, której kibicują Państwo Młodzi lub do sportu, który uprawiają. Na pewno oryginalne są wesela inspirowane ulubionym filmem, jak Gwiezdne Wojny, czy Władca Pierścieni.

Gdy nie mamy konkretnej wizji, możemy sięgnąć po sprawdzone motywy. Jednym z najpopularniejszym obecnie jest styl boho. Nawiązuje on do natury, barwnych wzorów i zwiewnych materiałów. Może być obecny w stylizacji Panny Młodej, naturalnych dekoracjach, czy zaproszeniach kwiatowych tego typu https://www.jdstyle.pl/2-zaproszenia-slubne?/motyw-kwiatowy-Eustoma.  Innym modnym motywem jest glamour. Typowy jest tu przepych, bogate dekoracje, często utrzymane w złocie i eleganckie stroje. Styl vintage to elegancja w stylu retro, bazująca na unikalnych przedmiotach, nadgryzionych zębem czasu. Wiele zaproszeń w takich stylach oferuje m.in. JDStyle.

To tylko kilka z pomysłów na motywy weselne, w Internecie znajdziemy ich setki. Na który się zdecydujemy, to już kwestia naszej wyobraźni i budżetu. Nie warto kierować się trendami, ważne abyśmy my czuli się z naszym wyborem komfortowo.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*