Czy montaż kominka to kosztowne przedsięwzięcie?

Czy montaż kominka to kosztowne przedsięwzięcie?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak przyznają specjaliści firmy kozakominek.pl, Instalacja kominka może być drogim przedsięwzięciem, ale jest to również przedsięwzięcie, które może znacząco zwiększyć wartość Twojej nieruchomości. Same kominki są nie tylko piękne i funkcjonalne, ale także zapewniają ciepło i komfort podczas chłodnych, jesiennych i zimowych miesięcy.

Czy warto? Oczywiście

Jeśli myślisz o zainstalowaniu kominka w salonie lub innym miejscu w domu, ale nie jesteś pewien, czy jest to warte inwestycji, https://kozakominek.pl/ sugerują rozważyć:

  • Koszty instalacji kominków, które diametralnie różnią się tych, które pochłaniają systemy grzewcze innego rodzaju,
  • Czy zamierzamy przeprowadzić instalację na własną rękę, czy też zatrudnić profesjonalistów, którzy zrealizują usługę?

Usługa premium, w przystępnej cenie

Średni koszt instalacji kominka wraz z jego nabyciem waha się od 8 do 20 tys. złotych – podkreślają specjaliści kozakominek.pl. Wiele tak naprawdę zależy od tego, czy wybierzesz odmianę gazową, czy opalaną drewnem, czy, jak wspomnieliśmy zainstalujesz go sam, czy zatrudnisz kogoś innego do tego celu. 

Technicy kozakominek.pl zauważają, że niekiedy wymagane są poboczne prace renowacyjne, które dopiero pozwolą nam na instalację urządzenia, takie jak wyburzenie ścian lub konserwacja instalacji gazowej, lub elektrycznej. Przeciętne koszta związane z instalacją kominków wahają się w granicach 800 do nawet 2 tys. zł.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*