Co sprawi, że nasz dom będzie bardziej przyjazny?

Co sprawi, że nasz dom będzie bardziej przyjazny?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nie ma to jak wrócić do domu w przyjaznej przestrzeni. Bez względu na to, czy właśnie wracasz z pracy, czy jesteś pustym stworem, Twój dom powinien być miejscem, w którym czujesz się zrelaksowany i swobodny. Aby uczynić swój dom bardziej przyjaznym, wypróbuj te proste wskazówki:

Dobra mata powitalna

Jeśli szukasz sposobu, aby Twój dom czuł się bardziej przyjazny, jednym z prostych rozwiązań jest dobra mata powitalna. Dywanik przed drzwiami wysyła gościom jasną wiadomość: „Wejdź”. Nie potrzebujesz niczego wymyślnego – wystarczy taki, który wygląda ładnie i jest łatwy do czyszczenia.

Kilka roślin w oknie

Rośliny są zawsze doskonałym wyborem, aby każda przestrzeń czuła się bardziej zachęcająca i domowa. Jeśli nie masz miejsca na pełnowymiarową roślinę, spróbuj czegoś mniejszego, jak roślina powietrzna lub sukulent. Są łatwe w pielęgnacji i nie potrzebują dużo wody ani światła słonecznego, co czyni je idealnymi dla mieszkań z mniejszą ilością światła naturalnego (lub jeśli jesteś po prostu zapominalski, jeśli chodzi o podlewanie).

Świeca na stoliku kawowym

Świece to kolejny świetny sposób, aby każda przestrzeń poczuła się bardziej przyjazna – zwłaszcza jeśli ładnie pachną. Czy kupić je lub zrobić własne, świece dodać ciepło i blask do każdego pomieszczenia bez podejmowania wiele miejsca w ogóle (zwłaszcza jeśli są światła herbaty). Dodatkowo, mogą one pomóc w stworzeniu nastroju przed przybyciem gości, tak aby mniej przypominał on „uratuj nas od tego bałaganu”, a bardziej „witaj”.

Rolety

Rolety to kolejny świetny sposób na to, aby Twoje mieszkanie było bardziej przyjazne (i pomogą utrzymać chłód). Mogą one występować w różnych stylach, od podstawowych zasłon typu black-out do ładnych, prześwitujących, które przepuszczają światło słoneczne. Jeśli masz małe mieszkanie i nie chcesz zajmować zbyt wiele miejsca, to świetnym rozwiązaniem będą rolety Łódź, jest miastem w którym znajdziesz odpowiednie rolety dla swojego domu. Są łatwe w montażu i można je w każdej chwili zdjąć.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*