Co przyda się na początku przygody z e-papierosami?

Co przyda się na początku przygody z e-papierosami?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Początkujący, wchodzący w świat e-papierosów często są zdziwieni, że inni użytkownicy do zakupionych wcześniej sprzętów dokupują różne akcesoria. Czy to oznacza, że zestawy startowe są niekompletne, czy po prostu warto zaopatrzyć się na przyszłość?

Dodatkowe akumulatory i ładowarka

Przydatnym zakupem w przypadku posiadania e-papierosa zasilanego wymiennymi akumulatorami będą dodatkowe sztuki, dzięki którym już nigdy nie będzie trzeba robić przerw między użytkowaniem sprzętu. W czasie, w którym dwa akumulatory pracują, drugie dwa ładują się. Przydatnym gadżetem będzie również specjalna ładowarka, która jest bezpieczniejsza od portu USB, a w niektórych modelach można ładować 4 baterie jednocześnie.

Zapasowe szkło

Szkło jest bardzo istotną częścią e-papierosa. Bez niego napełnienie zbiornika jest niemożliwe. Z uwagi na swoje właściwości, może łatwo ulec uszkodzeniu, dlatego warto zaopatrzyć się w dodatkowe sztuki. Na rynku dostępne są również szkła powiększające zbiorniki – zamiast standardowego 2 ml można zdecydować się na 3.5 ml, a w niektórych modelach nawet 8 ml.

Dodatkowe grzałki

Każdy posiadacz e-papierosa przynajmniej raz w życiu doświadczył uczucia, kiedy ledwo żyjąca grzałka zaczyna już smakować węglem, ale vape shop jest już zamknięty, albo mamy do niego za daleko. Warto uchronić się przed tą sytuacją i zadbać o to, żeby zawsze mieć w zapasie co najmniej jedną grzałkę. Dzięki temu zapewnimy sobie odpowiedni komfort.

Świetnym wyborem dla początkujących będzie zestaw startowy, posiadający zapasowe szkło, dodatkowe grzałki, uszczelki, ładowarkę, czyli wszystko, co potrzebne do korzystania ze sprzętu zaraz po wyjęciu z pudełka. Szeroką gamę takich zestawów znajdziemy chociażby pod adresem https://liquider.eu/65-zestawy-startowe.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*