Ciekawe miejsca na jesienny urlop

Ciekawe miejsca na jesienny urlop
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jesień to szczególnie malownicza pora roku. Różnorodna i ciepła kolorystyka wyjątkowo urozmaica krajobraz podczas spacerów po lasach czy parkach. Pomimo częstego zachmurzenia i opadów deszczu, rozpieszcza nas również ciepłymi i słonecznymi dniami, które zachęcają do organizowania wycieczek i spędzania czasu na zewnątrz. Sabat Krajno to idealne rozwiązanie zarówno na deszczowe jak i słoneczne, jesienne dni. Różnorodność atrakcji umożliwi dobrą zabawę każdemu turyście, bez względu na wiek i upodobania.

Ośrodek turystyczny w Krajnie

Krajno to mała miejscowość położona w powiecie kieleckim. Znajduje się tam duży kompleks oferujący wiele rozrywek i atrakcji. Na jego terenie znajduje się min. stok narciarski, który jest atrakcyjnym punktem krajobrazowym zarówno w zimie jak i w sezonie jesiennym. Dla młodszych turystów, poszukujących silniejszych wrażeń poleca się ogromny park linowy, oferujący aż pięć różnych tras na trzech różnych poziomach: łatwym, średnim oraz trudnym. Przeszkody znajdują się na różnych wysokościach w zależności od wybranego poziomu trudności. Trasa trudna sięga nawet do 9 metrów, zaś najniższa, przeznaczona dla dzieci osiąga ok. 2-3 m wysokości.

Kolejnym obowiązkowym punktem jest lunapark, w którym znajdują się takie atrakcje jak: eurobungee, sala do autodromu, aqua zorbing, rollercoaster  oraz osobna strefę przeznaczona tylko dla dmuchanych zamków do skakania. Po dawce emocji i wysiłku fizycznego warto odwiedzić Aleję Miniatur, w której zobaczyć można przeróżne światowe budowle w pomniejszeniu 1:25. Gdy weekendowy wypad popsuje deszcz warto udać się do zadaszonej bawialni, w której dzieci mogą bezpiecznie biegać i szaleć. Pod linkiem http://sabatkrajno.pl/noclegi/ można odnaleźć szczegółowy opis atrakcji i zapoznać się z ofertą parku.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*