Regał wspornikowy – jakie ma plusy?

Regał wspornikowy – jakie ma plusy?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Regały wspornikowe to skuteczna i ekonomiczna metoda przechowywania towarów. Jest to również doskonały sposób na maksymalne wykorzystanie przestrzeni magazynu, ponieważ można wykorzystać każdy centymetr. W regale wspornikowym produkty są przechowywane po jednej lub obu stronach korytarza.

Regały wspornikowe są idealne do przechowywania ciężkich ładunków i nieporęcznych przedmiotów, które trudno byłoby składować w konwencjonalnych systemach regałowych. Przydatne są również do składowania przedmiotów, które muszą być przechowywane oddzielnie od siebie, jak np. artykuły spożywcze czy chemikalia.

Oto kilka powodów, dla których warto rozważyć zastosowanie regałów wysięgnikowych:

Niski koszt 

W porównaniu z tradycyjnymi regałami paletowymi, regały wysięgnikowe są znacznie tańsze. Oznacza to, że jest to świetna opcja, jeśli masz ograniczony budżet i musisz szybko przechowywać duże ilości towaru.

Łatwy montaż 

Do montażu regałów wysięgnikowych nie są potrzebne żadne specjalistyczne narzędzia ani umiejętności – wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami dostarczonymi przez dostawcę, a w krótkim czasie będzie można je złożyć samodzielnie!

Wszechstronność 

Chociaż na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów systemów regałowych, regały wysięgnikowe są idealne dla niemal każdej branży lub regionu.

Większa pojemność 

Ze względu na swój trójkątny kształt, regały są w stanie przechowywać więcej produktów niż wiele innych typów regałów. Mogą być również wykonane w dowolnym rozmiarze, aby dopasować się do Twoich wymagań.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*