Modne kolory w jesiennych stylizacjach

Modne kolory w jesiennych stylizacjach
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Lato to czas wyjątkowej swobody i różnorodności na gruncie odzieżowym. Wakacje sprzyjają ekspresji, z czego wynika tegoroczna popularność intensywnych odcieni żółci i zieleni oraz wielobarwnych wzorów. Ulice wraz z nadejściem chłodnych pór roku zaczynają, szarzeć nawet jeśli trendy obierają zupełnie inny kierunek. Jak przemycić modne kolory w jesiennych stylizacjach?

(Po)ważny akcent

O ile słoneczna pogoda napawa radością, która przekłada się na większą odwagę w dobieraniu strojów, tak wraz z pogorszeniem się warunków atmosferycznych wielokrotnie poddajemy się tej aurze i stosujemy podobny schemat, dostosowując zawartość szafy do otaczającego nas klimatu. Jeśli nie jesteśmy amatorami wyrazistych kolorów i stawiamy na klasyczną stonowaną odzież wierzchnią, a jednocześnie zależy nam na skompletowaniu outfitu zgodnego z panującą modą najlepszym rozwiązaniem będzie dobór ciekawych dodatków.

Sezon jesienno-zimowy jest pod tym względem szczególnie sprzyjający. Poza torebkami i biżuterią przypisywanymi w głównej mierze kobietom pojawiają się przedmioty mające funkcję ochronną, ale i estetyczną dedykowane również mężczyznom. Wesołymi skarpetkami, wzorzystym szalem lub barwnym nakryciem głowy możemy nadać nietuzinkowy charakter naszej stylizacji.

Od stóp do głów

Wszelkiego rodzaju akcesoria sprawiają, że subtelny, a zarazem niebanalny sposób możemy wyróżnić się z tłumu. Podstawowe elementy garderoby o uniwersalnym kroju i ponadczasowej kolorystyce zestawione z drobnymi gadżetami zmienianym zgodnie z panującymi trendami to wielokrotnie stosowany patent. Ostatnimi czasy wśród panów popularnością cieszą się te współgrające z obuwiem będącym nieprzerwanie zasadniczym punktem wykańczającym każdą gustowną kreację.

Rynek w tej dziedzinie stale się rozwija, co stymuluje różnorodność nie tylko na poziomie wizualności, ale również jakości. Oferujący kolorowe skarpetki sklep zazwyczaj ma w swojej ofercie określoną liczbę modeli opatrzonych znanymi i powszechnie lubianymi motywami. Zarezerwowane niegdyś głównie dla dzieci mają o wiele dłuższą historię, która wiąże się z licznymi subkulturami, a obecnie powracają w pełnej krasie jako ciekawe urozmaicenie niezależne stylu życia czy pełnionej profesji.

Jesienne stylizacje są z reguły bardziej stonowane, a wybiegi jak wiadomo, rządzą się swoimi praktykami. Moda ma to do siebie, że zmienia się wraz z upływem sezonu, dlatego też inwestycja w dodatki będzie doskonałym rozwiązaniem. Ze względu na możliwość łączenia ich z różnymi składowymi będą służyły nam dłużej i tylko od nas zależy, na ile sposobów zostaną wykorzystane.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*