Koszule z nadrukiem – czy są odpowiednie do garnituru?

Koszule z nadrukiem – czy są odpowiednie do garnituru?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Koszule z nadrukiem to świetny sposób na dodanie nieco osobowości bez zbytniego przesadzania. Można je również nosić zamiast krawata i koszuli wizytowej, co jest świetnym rozwiązaniem, jeśli chcesz zachować swobodę, ale nadal wyglądać profesjonalnie. Koszule z nadrukiem są doskonałym wyborem dla garniturów biznesowych. Doskonale sprawdzają się w swobodnym środowisku biurowym oraz przy okazjach towarzyskich, takich jak wesela czy przyjęcia.

Czy nadają się do garnituru?

Koszula z nadrukiem to taka, która ma wzór na sobie, taki jak paski lub kratka. Wzór nie musi być odważny ani nawet widoczny z daleka, wystarczy, że jest. Za koszulę z nadrukiem uznaje się również całkowicie białą koszulę z subtelnym wzorem wplecionym w materiał.

Możesz się zastanawiać, dlaczego chcesz nosić koszulę z nadrukiem zamiast koszuli w jednolitym kolorze do swojego garnituru. Odpowiedź jest prosta: różnorodność! Przekonaj się sam, zaglądając na stronę https://giacomo.pl/koszule.html. Koszula w jednolitym kolorze może się po pewnym czasie znudzić, ale jeśli lubisz różnorodność w swojej garderobie, to pokochasz noszenie koszul z nadrukiem do swoich garniturów. W zależności od tego, jak odważny lub subtelny jest wzór, mogą one pasować do każdego stylu garnituru (może z wyjątkiem pinstripes).

Kiedy powinieneś je nosić?

Koszule z nadrukiem są odpowiednie na każdą okazję, na którą normalnie zakłada się koszulę wizytową (czyli nie dżinsy). Jeśli więc nie jest to business casual, to prawdopodobnie można je nosić do garnituru.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*