Jak zegarki mogą pomóc w treningu?

Jak zegarki mogą pomóc w treningu?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nie brakuje miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu, którzy chodzą na siłownię, biegają, jeżdżą rowerem lub po prostu wędrują po górach. Takie osoby powinny koniecznie zaopatrzyć się w specjalny zegarek sportowy, zwany fachowo smartwatchem. Pomoże on bowiem precyzyjnie monitorować parametry organizmu i ułatwi wykonywanie niektórych czynności, a na dodatek skutecznie wzbogaci cały wizerunek. Dużo wytrzymałych i estetycznych konstrukcji tego typu można znaleźć na stronie https://ejubi.pl/.

Wiele przydatnych funkcji w jednym małym urządzeniu

Smartwatch`e cieszą się obecnie ogromną popularnością wśród sportowców, ponieważ łączą w sobie cechy zwykłego zegarka oraz inteligentnego smartfona. Godne polecenia są w szczególności modele wykonane z materiałów ponadprzeciętnie odpornych na uszkodzenia mechaniczne, wstrząsy i wilgoć, wyróżniające się solidną obudową. Oczywiście taki sprzęt musi posiadać szereg niezbędnych funkcji, które w znacznym stopniu pomagają w treningu i sprawiają, że staje się wyjątkowo przyjemny. Zaliczamy do nich:

– precyzyjny stoper – przydatny w pomiarze czasu biegu

– pulsometr – umożliwia stałe monitorowanie pracy serca, co jest warunkiem utrzymania intensywności treningu na optymalnym poziomie

– miernik spalonych kalorii – bada efektywność ćwiczeń

– odbiornik GPS – sczytuje pokonaną trasę

– odtwarza muzyki – umila czas spędzony na siłowni czy w sali fitness

– krokomierz, monitoring snu, alert tempa, alarm burzowy, nawigacja i wiele innych

Warto dodać, że w kategorii smartwatchy prym wiodą zegarki g shock, gdyż są uznawane za niezawodne i odznaczają się niezwykle atrakcyjnym designem. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*