Jak dobrać poszczególne elementy stroju, aby stworzyć niepowtarzalną stylizację?

Jak dobrać poszczególne elementy stroju, aby stworzyć niepowtarzalną stylizację?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Poprzez ubiór można wyrażać siebie, swoje przekonania, estetykę, a także podkreślać ważność uroczystości czy spotkań. Odpowiednie dobranie określonych elementów stroju daje możliwość stworzenia stylizacji jedynych w swoim rodzaju. Każda część powinna być przemyślana i dopasowana zgodnie z sylwetką oraz daną osobą. Czym uzupełnić i jak dobrać ubranie, aby pasowało do trendów modowych, a jednocześnie było niepowtarzalne?

Bluzki, koszule, t-shirty, spódnice i spodnie

Wybranie ciekawych stylizacji spośród wielu rodzajów ubrań niekoniecznie musi być trudne. Warto kierować się klasycznymi rzeczami z serii must have np nie wychodzącymi z mody koszulkami w jednym kolorze lub tymi z aplikacjami na środku i dopasować do nich dół w postaci spódnicy ołówkowej. Dzięki takiemu zabiegowi talia zostaje podkreślona a całość nadaje luźniejszego charakteru. Dokładając natomiast buty na obcasach i marynarkę, stwarza się stylizację bardziej elegancką. Bluzki i koszule będą dopełniały spodnie z wysokim stanem, które spełnią się zarówno w pracy jak i na imprezie.

Sukienki i kombinezony

Inną opcją na niepowtarzalny wygląd są kombinezony. Klasyczne, dobrze dopasowane oraz w stonowanych kolorach będą podstawą do uzupełniania ich wymyślnymi kolorowymi paskami, ciekawymi butami czy biżuterią i tworzenie dzięki temu nieograniczonych stylizacji. Kolejną bazą do zabawy z modą są sukienki dzianinowe. Pozwalają na łączenie z swetrami i adidasami, a jednocześnie z marynarkami i szpilkami. W każdej z tych opcji wyglądają świetnie. Dodatkowo, aby przyciągnąć spojrzenia warto dobrać mniej popularną biżuterię jak broszki czy kilka naszyjników.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*