Gazetki promocyjne – czy warto je sprawdzać?

Gazetki promocyjne – czy warto je sprawdzać?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ceny w sklepach wciąż idą w górę, nic więc dziwnego, że klienci szukają okazyjnych cen. Czasem zdarza się, że dany produkt w jednym sklepie można kupić kilka złotych taniej niż w drugim, więc dla osoby, która i tak musi go zakupić to niezła okazja. Od wszystkich reklam może jednak zawrócić się w głowie i w rezultacie i tak nie zapamiętamy jaki produkt i w którym sklepie był w promocji.

Gazetki promocyjne przewodnikiem po promocjach

W gazetach, Internecie czy przed wejściem do marketów, atakują nas stosy gazetek promocyjnych. Czy jest sens je przeglądać? Oczywiście, że tak. Ułatwiają one znacznie zadanie poszukiwaczom promocji. Gazetki takich sklepów jak Kaufland, Tesco, Biedronka i różnych innych zawierają w sobie informacje na temat, które produkty są aktualnie w obniżonej cenie, oraz od kiedy do kiedy obowiązuje oferta. Dzięki temu nie musimy chodzić po sklepie w poszukiwaniu rzucających się w oczy promocyjnych cenówek, a już przed wejściem na sklep możemy obmyślić plan działania.

Gazetki są zazwyczaj bardziej czytelne niż reklamy w telewizji, bowiem sieciom marketów zależy, by klient podczas zakupów nie został wprowadzony w błąd. Kolorowe i duże zdjęcia pozwolą dowiedzieć się, jak wygląda produkt. Gazetki niektórych sieci ewoluowały do rangi poradników, bowiem zawierają kulinarne przepisy czy porady domowe z wykorzystaniem produktów, które można w danym markecie zakupić. Oprócz poznania oferty sklepu, można więc dowiedzieć się czegoś nowego i ciekawego. Warto zatem przed wejściem do sklepu sięgnąć po gazetkę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*