Co oferują kluby EMS?

Co oferują kluby EMS?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Profesjonalny trening EMS pod okiem specjalisty to doskonały sposób na redukcję tkanki tłuszczowej i wyrzeźbienie sylwetki. Ćwiczenia przy użyciu elektrostymulacji pozwalają na zwiększenie ilości skurczów mięśni podczas treningu o niemal 150 razy. Czyni to tę metodę wyjątkowo skuteczną w walce z nadmiarem tłuszczu. Regularne wizyty w klubie EMS pozwalają uzyskać idealną sylwetkę pod czujnym okiem specjalisty.

Jakie są zalety korzystania z oferty klubów EMS?

Trenując w klubie, możemy skorzystać ze wsparcia trenera personalnego, który dostosowuje rodzaj i intensywność treningu do naszych potrzeb. Wykonując ćwiczenia opracowane przez specjalistę mamy pewność, że będą one bezpieczne dla naszego zdrowia, a my unikniemy kontuzji czy przeciążeń. Elektrostymulacja mięśni to także skuteczna alternatywa dla ćwiczeń na siłowni. Jej zaletą jest to, że już krótka, dwudziestominutowa sesja ćwiczeń daje efekty porównywalne z kilkukrotnie dłuższym treningiem siłowym. W naszym kraju istnieje coraz więcej klubów umożliwiających trening w systemie elektrostymulacji . Oferują one swoim klientom wysokiej klasy sprzęt fitness i wsparcie wykwalifikowanych trenerów. Taki klub można też otworzyć na zasadzie franczyzy, o czym więcej informacji znajduje się na https://meonems.pl/franczyza/.

Dlaczego ćwiczenia w klubie są efektywniejsze niż trening w domu?

Regularne wizyty i ćwiczenia w profesjonalnych warunkach pozwalają zachować odpowiedni poziom motywacji. W kontakcie z trenerem personalnym mamy możliwość modyfikacji programu ćwiczeń i stałego korygowania ewentualnych błędów. Poza ćwiczeniami przy użyciu klasycznej kamizelki wyposażonej w elektrody istnieje również opcja skorzystania z nowoczesnych kostiumów pozbawionych zbędnego okablowania. Tego typu trening to idealny wybór dla intensywnie żyjących osób, które pragną w szybki sposób uzyskać wyrzeźbioną sylwetkę i pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*