O portalu

Portal prezentuje odpowiedzi na pytania z różnych dziedzin. Można na nim znaleźć wyjaśnienie zarówno wyjątkowo skomplikowanych, jak i nieco prostszych tematów. Na portalu każde pytanie znajduje swoją odpowiedź bez względu na to, kto je zada. Prezentowana w odpowiedziach wiedza jest przekazywana językiem prostym i zrozumiałym nawet dla tych osób, które z daną dziedziną mają do czynienia dopiero po raz pierwszy.

Portal charakteryzuje stawianie na przekazywanie wiedzy każdemu, kto jej potrzebuje. Jest to miejsce przyjazne dla osób w każdym wieku, które chcą wiedzieć więcej o otaczającym je świecie, polityce, prawie, psychologii czy medycynie. Ponadto znajdują się na nim odpowiedzi na pytania o aktualne wydarzenia, których przyczyny i skutki bywają niejasne.

Na portalu ciekawe informacje znajdą zarówno te osoby, które potrzebują podstawowej wiedzy o jakimś zagadnieniu, jak i te, które szukają wiedzy szczegółowej. Jest to miejsce, w którym można pytać o wszystko, jeśli tylko chce się czegoś dowiedzieć.